Reference

Obchod mne provází téměř celý život a po létech strávených v inovativní Air Bank mi od roku 2018 prošla rukama více než stovka nemovitostí ve společnosti ENDEKA. Ovšem to, co mne na tomto oboru nejvíc baví, nejsou cihly a beton. Za každou nemovitostí jsou příběhy, Vy, klienti. Od počátku si zakládám na dlouhodobých vztazích, hladkém i bezpečném průběhu obchodu a spokojenosti svých klientů.

Jsem moc rád, že moje úsilí stvrzují také následná hodnocení. Posuďte sami ve výčtu alespoň některých recenzí.

Osobně bych vyzdvihla práci pana Kalouska jako člověka a profesionála na svém místě - velmi příjemné vystupování, znalosti v oboru, spolehlivost a lidský přístup.

Zuzana Sejková

Chtěl bych poděkovat společnosti ENDEKA,  zejména pak panu Tomáši Kalouskovi za velmi vstřícné a profesionální jednání. S jeho prací jsem byl nadmíru spokojen. Dokázal velice rychle reagovat na každý požadavek. Jeho služby a služby celé ENDEKY mohu jen doporučit.

Vít Soukup

Velké poděkování panu Kalouskovi a celému týmu Endeka, za skvělou spolupráci v rámci procesu prohlídek, koupě a předání bytu. Pan Kalousek, jakožto profesionál, byl velmi vstřícný a zodpověděl veškeré dotazy, kde si dovolím podotknout - ne za účelem prodeje, ale za účelem prodeje novému spokojenému majiteli.

Jaroslav Vykoukal

Velmi příjemné a pohotové jednání, vždy mi odpověděli na všechny dotazy a musím také pochválit ochotu a flexibilitu, se kterými mi pan Kalousek vycházel vstříc při jednání s bankou o hypotéce a při komunikaci s mým finančním poradcem.

Katarína Hosťovecká

Chtěla bych poděkovat společnosti ENDEKA za velice ochotný, milý a vstřícný přístup ve věci koupě nemovitosti. Zvláště panu Kalouskovi. Jeho jednání bylo velmi profesionální. Řekla bych, že snad i nad rámec svých povinností nám dokázal vyjednat naprosto férové, transparentní podmínky a pomohl se zařizováním.

Lucie Kobzíková

Při naší první zkušenosti se společností Endeka, nás mile překvapila především ochota a vstřícnost, s jakou společnost, zastoupena panem Kalouskem, k prodeji po celou dobu přistupovala. Velmi rychlé profesionální jednání a bezproblémové předání bytu bylo jen potvrzením, že jsme si vybrali správně💛 Pan Kalousek se nám pokoušel vyjít vždy vstříc a zodpověděl všechny naše otázky 🙂

Skvělá zkušenost a 100% spokojenost z naší strany 😊Věříme, že se nám bude v novém domově bydlet skvěle..

Lukáš Chlumecký

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování společnosti ENDEKA a hlavně panu Tomáši Kalouskovi, který nám velice pomáhal při koupi nemovitosti.
Byla to vynikající spolupráce a pan Kalousek nám vždy vyšel maximálně vstříc, dokázal operativně vyřešit každý náš požadavek.
Mohu všem vřele doporučit.

Anželika Klementová

Ráda bych touto cestou poděkovala p. Kalouskovi za vstřícnost, korektní a profesionální jednání. Přes mé nadstandardní požadavky byl p. Kalousek vždy ochotný udělat maximum, aby mi vyhověl. Velmi si cením osobního přístupu. V dnešní uspěchané době to není jednoduché a samozřejmé. 

Bronislava Horáková

Velmi dobrá komunikace, ochota a to i poté, co již byla nemovitost prodána.

Martin Forró

Díky, jen díky Vám jsme našli to, co jsme dlouho hledali a nenacházeli. Krásný byt s originálním a nadčasovým designem za férovou cenu.
Vše bylo vyřízeno neskutečně rychle, komunikace byla velice dobrá a řešení koupě velice flexibilní.
Děkujeme, byla to radost! 

Pavla Stuhl

Spolupráce s ENDEKA a konkrétně s panem Kalouskem proběhla velmi hladce a příjemně, bez jakýchkoli problémů. Od první přehlídky až po nastěhování nám to trvalo asi 2 měsíce, takže opravdu rychlovka :)

Veronika Tomagová

Rychlé, férové jednání. Vřele doporučuji.

Barbora Bartíková

LÍBÍ SE VÁM MOJE PRÁCE?

Na každé cestě je obyčejně první krok nejtěžší. Společně to zvládneme.

ZDARMA konzultace a odhad tržní ceny nemovitosti